Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links




Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


13 februari -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 17601  ZAAL Doorn M8E2 - Haaskamp M8E1  10:35  10:40 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
ZAALBLOK 25630  ZAAL Maarssen MD7 - Shinty MD5  12:35  12:40 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
Meisjes E1 8-tal zaal 17610  Hockeyclub De Haaskamp M8E1  09:25  10:00 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
Meisjes E1 8-tal zaal 17606  Doornse Hockey Club M8E2  10:45  11:20 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1

13 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens D1 zaal 24629  SV Kampong Hockey JD5A 30   10:30  11:30 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
Meisjes D2 zaal 26075  DMHC Shinty MD5  11:25  12:00 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
Jongens D1 zaal 24178  MHC Fletiomare JD7 30   11:10  12:10 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
Meisjes D2 zaal 25857  MHV Maarssen MD7  12:45  13:20 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1

13 februari -- Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 29390  HC IJsseloever D5 30   15:10  16:10 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Dames 1 zaal 29163  SV Kampong Hockey D22 30   15:50  16:50 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4


Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (1)
  • Glaspark nieuws (1)


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Trimhockey mixed
2.     Jongens C1 zaal
3.     Jongens C1
4.     Meisjes D2
5.     Meisjes B1 zaal

Hele clubcompetitie