UPDATE | Teamindeling seizoen 2022-2023 | UPDATE

2022-06-15 | Hockey Technische Zaken

Beste HCL-leden en ouders,

Ook dit jaar is de teamindeling maken een hele klus geweest voor HTZ. Na een coronaperiode van 2 jaar zien veel sportclubs het aantal leden dalen en dat brengt andere uitdagingen met zich mee.

Vlak voor bekendmaking van de teamindeling op 15 juni jl. hebben enkele leden aangegeven toch niet te starten komend seizoen. Naast het feit dat wij dit erg jammer vinden, is dit van dusdanige impact op de teamgrootte dat we genoodzaakt zijn om enkele teams opnieuw vorm te geven.

Dit betekent dat de Meisjes B en Meisjes C het komend seizoen starten in een herziene samenstelling.

Zie bijlage voor de nieuwe Teamindeling seizoen 2022-2023

Wij willen alle leden van HCL een goed plekje geven en dat is geen eenvoudige opdracht. Elke zaterdag of zondag willen wij elk team met voldoende spelers/speelsters het veld in sturen waarbij het plezier een belangrijke factor is. In de afgelopen 2 jaar is gebleken dat het soms moeilijk was om een compleet team op de been te krijgen.

Sport is emotie, denk hierbij aan het winnen of verliezen van een wedstrijd. Een teamindeling maken is ook emotie. Wij doen ons uiterste best het iedereen zoveel mogelijk naar de zin te maken.

Vanaf het nieuwe seizoen past de KNHB de naamgeving van de teams aan. Er wordt nu gesproken van leeftijdscategorieën. Dit bevordert de duidelijkheid zowel nationaal als internationaal. Naast de oude teamnaamgeving hebben we dan ook de nieuwe teamnaamgeving neergezet in de teamindeling. Het zal even wennen zijn voor iedereen.

De teamindeling voor seizoen 2022-2023 is klaar en staat nu op deze website.

Coaches, trainers en teambegeleiders: van harte welkom!

Voor komend seizoen hebben we ook weer trainers, coaches en teambegeleiders nodig. We hopen dat iedereen die afgelopen seizoen een bijdrage heeft geleverd ook volgend seizoen weer mee wil doen om deze taken in te vullen. Ook nieuwe vrijwilligers zijn van harte welkom! Aanmelden kan via [email protected]

Datzelfde geldt voor nieuwe jeugdleden: ook die verwelkomen we graag bij HCL. Ken je nog vriendjes of vriendinnetjes die een keer willen meetrainen om te kijken of hockey iets voor hen is? Aanmelden kan via [email protected]

Mochten er nog vragen zijn, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Met sportieve groet,

HCLeerdam - HTZ

Danielle Trappenburg – coördinator jongste jeugd (Funkey/Benjamins/F, E en D-teams | MO8/MO9)

Willem Middelkoop – coördinator Meisjes C-teams (MO14) en B-teams (MO16)

Carlijne Cusell – coördinator Jongens E-team (JO9-1), D-team (JO12-1) en B-team (JO16-1)

Thierry la Rooy – coördinator Meisjes A-team (MO18-1), Dames Jong 1 (DO25-1), Dames 1, Heren 1 en Trimmers